Öncelikle internet üzerinden istediğiniz kursun adını yazarak gelen sonuçlardaki web sitelerini inceleyin. Kurumların web siteleri üzerinden yaptığınız araştırma sonucunda size en doğru bilgiyi veren kurumu telefon ile arayınız ve istediğiniz eğitim hakkında bilgi alınız. Ardından kurum ile görüşmek için bir gün belirleyip ilgili eğitim danışmanları ile yüz yüze görüşünüz. Bu görüşmede kurumun fiziksel yapısına dikkat ediniz. Mutlaka eğitim alacağınız laboratuvarları geziniz. Mümkünse devam eden bir gruba misafir öğrenci olarak giriniz.

Kurumumuz 2004 yılından beri eğitim sektörünün bilişim ayağında başarılı eğitimlere imza atmış, milyonlarca kursiyer mezun etmiştir. Mezun kursiyerlerimizin birçoğu büyük şirket ve firmalarda önemli pozisyonlarda faaliyet göstermektedir. Kurumumuzu diğer eğitim kurumlarından ayıran pek çok özellik vardır. Kurumumuzun bu alandaki ayrıcalıklı özelliklerini sıralamaya ücretsiz eğitim tekrarı garantisi vermesiyle başlayabiliriz. Herhangi bir sebepten ötürü kurumumuzdan aldığınız eğitimden verim alamadığınız takdirde Vektörel Bilişim 6 ay içerisinde ilgili kursu ücretsiz olarak tekrar almanıza imkân sağlar.

Kurumumuz kursiyerlerine dersleri video kaydı altına alarak istenilen zamanlarda tekrar izlenebilmesi olanağı sunar. Proje tabanlı tam öğrenme modelini esas alan eğitim anlayışı ile yaparak yaşayarak öğrenmeyi önemser. Hibrit eğitim kapasitesi ile yüz yüze ve online eğitimleri başarılı bir şekilde yürütür.

Kurumumuzda tamamladığınız kursların ardından ilgili programlara ait sertifikaları elde etmenizi sağlayarak meslek hayatınızda önemli kazanımlara ulaşmanızı kolaylaştırır.

Kurumumuzda eğitim veren eğitmenler sektörde isim yapmış, alana hâkim kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel eğitimciler ile çalışmaya önem veren Vektörel Bilişim eğitmen ile başarı arasındaki doğru orantıyı oldukça iyi bilmektedir. Bu nedenle kurumda ders veren eğitmenleri seçerken ince eleyip sık dokumaktadır.

Vektörel Bilişim'in vermiş olduğu "Katılım Belgesi", "Başarı Belgesi" veya "Üstün Başarı Belgesi" alabilirsiniz. Üstün Başarı Belgesi özel olarak kurumsal referans mektubuyla birlikte verilir. Bu belgeyi almak için inovasyon özellikli proje geliştirmeniz beklenmektedir. Alacağınız eğitime göre Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika alabilirsiniz. Uluslararası sertifika alabilirsiniz. Örneğin AutoCAD, 3Ds Max, Revit gibi çizim tasarım alanında bir eğitim aldıysanız AutoDESK Certified User veya Professional sertifikalarını alabilirsiniz.