Hakkımızda

Biz Kimiz?

2004 yılında kurulan Vektörel Grup, Bireysel Eğitim, Kurumsal Eğitim, Uzaktan Eğitim ve Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı hizmetlerini sunar. Aynı anda 120 öğrenciye Yazılım Kursu, Autocad Kursu, 3Ds Max Kursu, Microsoft Ağ Sistem Kursu, Web Tasarım Kursu, Grafik Tasarım Kursu, Solidworks Kursu, Java kursu, Revit Kursu, IOS Swift Kursu Eğitimlerini verebilme kapasitesine sahip Vektörel Bilişim; 10 adet tam donanımlı ve akıllı tahta özellikli, klimalı laboratuarları, "Uzaktan Eğitim" odası, 24 adet değişik bilgisayarlı eğitim seçeneği ve M.E.B. onaylı sertifika çeşitliliğiyle de Ankara'nın En Geniş ve Uzman Eğitmen Kadrosuna Sahip,Türkiye'de "Tam Öğrenme Modelini" Uygulayan TEK Bilgisayar Eğitim Merkezidir. Microsoft Yazılım Uzmanlığı, Java Kursu, AutoCAD Kursu 3Ds Max Kursu Ankara ve Yazılım Kursu alanlarında hem bireysel hem de kurumsal eğitimler veren Vektörel Bilişim 2004 yılından bu yana 130 bin'in üzerinde mezun verdi. Bu eğitimeri tamamlayanlar Microsoft, Adobe, AutoDesk, Oracle, Google gibi kuruluşlardan uluslararası sertifika almaya hak kazandılar. Kurumlara yönelik Kurumsal İleri düzey eğitimlerin yanı sıra yazılım üretimi ve danışmanlığı alanlarında uzman personeli ile dönemsel ve uzun zamanlı özel projeler ve uygulamalar geliştiriyor. özellikle Ankara Merkezli Kamu Kurumları ile işbirliği içinde yürütülen projelerde profesyonel danışmanlıklar veriyor.

Vizyonumuz

Aynı kulvardaki tüm eğitim kurumlarından bir adım önde olarak, kalitenin yanında, insanı ve insani değerleri ön planda tutarak, her zaman yeni teknolojiyi kullanarak bireyin gelişimine katkı sağlarken içinde yer aldığı sektörlerde her zaman öncü ve önder olmak. Ankara'nın En disiplinli Bilgi Teknolojileri Eğitim Merkezi olmak.

Misyonumuz

Teknolojik yeniliklerin yakın takipçisi olarak, mesleki teknik eğitimin hak ettiği konuma ulaşabilmesi adına gerekli çabayı göstererek bilgisayarlı teknik eğitim alnında donanımlı eleman yetiştirmek ve bu konuda ülke kalkınmasına katkı sağlamak.

Değerlerimiz

  • 1- Her ne olursa olsun güvenilir ve dürüst olmak,
  • 2- İş ahlakı ve sosyal sorumluluk sahibi olmak,
  • 3- Dinamik ve enerjik olmak,
  • 4- Kaliteli eğitimin takipçisi olmak,
  • 5- Takım ruhunu korumak,
  • 6- Her zaman yeniliğe ve değişime açık olmak.

Referanslarımız

Anadolu Üniversitesi
Aselsan
Atılım Üniversitesi
Gazi Üniversitesi
Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş
Yüksek Öğrenmim Kredi ve Yurtlar Kurumu
Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu
T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
T.C Toprak Mahsulleri Ofisi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
TÜBİTAK

Çözüm Ortaklarımız

Türk Hava Kurumu Üniversitesi
Sağlık-Sen
Türk Sağlık Vakfı
Microsoft Partner
AutoDesk
Adobe
Pearson Test Center
Solid Works
Vektörel Bilişim